Munkatársak

 

Oktatóink

 Dr. Beke Péter

egyetemi docens 

 C502

 3167

bekep@sze.hu 

 

Bedő Anett

egyetemi tanársegéd

D512

3103

bedoa@sze.hu

 

Dr. Bulla Miklós

egyetemi docens

C505

3453

bulla@sze.hu

 

Buruzs Adrienn

egyetemi tanársegéd

D512

3103

buruzs@sze.hu

 

Dr. Gyulai István

egyetemi docens

C509

3531

gyulai@sze.hu

 

Dr. Horváth Balázs

egyetemi docens

C509

3531

horvbal@sze.hu

 

Dr. Papp Zoltán

egyetemi docens

C503

3122

radicsa@sze.hu

 

Pestiné Dr. Rácz Éva

egyetemi docens

C509

3531

raczev@sze.hu

 

Dr. Szalay Zoltán

főiskolai docens

C502

3167

szalayz@sze.hu

 

Dr. Torma András

tanszékvezető egyetemi docens

C505

3453

torma@sze.hu

 

Dr. Tóth Péter

egyetemi docens

C510

3532

tothp@sze.hu

 

Dr. Zseni Anikó

egyetemi docens

C509

3531

zseniani@sze.hu

 

Óraadóink

Dr. Hajdu Klára

 

 

 

 

 

Kiss András

 

 

 

 

 

Lautner Péter

 

 

 

 

 

Németh Zoltán

 

 

 

 

 

Simon Szabolcs

 

 

 

 

 

Szekeres György

 

 

 

 

 

Vagdalt László

 

 

 

 

 

További munkatársak

Kasperné Tóth Zsuzsanna

igazgatási ügyintéző

C505

3228

kasperne@sze.hu

Tartósan távol tartózkodik

Radics Anita

igazgatási ügyintéző

C505

3228

radicsa@sze.hu

 

Doktoranduszaink

Bedő Anett

Ph.D hallgató, egyetemi tanársegéd

 

 

 

 

Demonstrátoraink

           

 

 

 

 

 

 

Oktatóink, munkatársaink voltak

 Dr. Alexay Zoltán

 

 

 

 

 

Gerencsér Tivadar

 

 

 

 

 

Dr. Koren Edit

 

 

 

 

 

Dr. Nagy Géza